Loading
 • slidebg1
  Size Özel Ayrıcalıklar...
  Şiir Butik Otel
 • darkblurbg
  Dünya da ilk ve tek Şiir Konseptli Otel
  Şiir Butik Otel
 • darkblurbg
  Damak Tadınıza Özel Bir Dünya Mutfağı
  Şiir Butik Otel
 • darkblurbg
  Modern ve Konforlu Odalar
  Şiir Butik Otel
Şiir Otel Hizmetlerimiz

Siz Bizim için Çok Önemlisiniz
Konaklamanız süresince daha konforlu, daha sıcak, daha farklı hizmetler sunabilmek için size özel hizmet seçenekleri hazırladık.
Bir sonraki gelişinizde giriş işlemlerinizi hızla gerçekleştirebilmemiz için lütfen kimlik ve şirket bilgilerinizi resepsiyonda eksiksiz olarak veriniz.
Daha rahat bir uyku için 4 farklı türden oluşan yastık menüsünden istediğinizi seçebilirsiniz.
Uyumadan önce daha rahat bir uyku sağlayabilecek bir bardak ılık süt içmek isterseniz hangi saatte odanıza servis edilmesini lütfen belirtiniz.
İstediğiniz takdirde özel eşyalarınızı, size özel ayıracağımız dolaplarda saklayabiliriz. Bir sonraki gelişinizde, kendinizi evinizde hissedebileceğiniz şekilde pijamalarınızı, özel terliğinizi, kişisel bakım setlerinizi, aile fotoğraflarınızı yerli yerinde bulabilirsiniz. Lütfen, sizin için saklayacağımız ve geleceğiniz gün odanıza yerleştireceğimiz malzemelerinizi belirtiniz ve resepsiyona teslim ediniz.
Kayıt işlemleri sırasında belirteceğiniz gazeteyi sabahları kapınızda bulabilirsiniz.
Resepsiyonda çıkış işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilmemiz için kahvaltı salonumuza inmeden önce resepsiyonumuza minibarınızdan kullandıklarınızı belirtir, fatura bilgilerinizi hatırlatırsanız, kazanacağınız zamanda köpüklü bir kahve keyfini yaşayabilirsiniz.
A’la Carte Restoranımız 11.00 – 23.00 saatleri arasında hizmetinizdedir.Eğer, menümüz içeriğinde bulunmayan özel yemek isteklerinizi saat 18.00 e kadar bize bildirmeniz halinde, mutfak şefimizin önerileriyle birlikte kabul edebiliriz. Hazırlık yapabilmemiz için yemek saatinizden en az 3 saat önce isteklerinizi bildirmenizi rica ederiz.
The Santral Reklam Ajansı