Loading
  • darkblurbg
    Bu rüyanın başrol oyuncusu sizsiniz!
    Şiir Butik Otel
Balayı ve Düğün
Bu rüyanın başrol oyuncusu sizsiniz!
Yeni evlenen çiftlerin balayı tatiline çıkmadan önce romantik bir gece geçirmek için konakladıkları  özel bir otel. Farklı dizayn ve konsepti ile bir ilk olan Şiir Butik Otel  aynı gün içerisinde 5 balayı odasını konuk ederek dikkat  çekiyor.

85 Şair ve 550 Şiir ile gelen misafirlerin, otele girişlerinden itibaren unutamayacakları bir ortam oluşturuyoruz. Unutulmaz bir balayı  gecesi yaşamak isteyen çiftlerimizin  çok sevdikleri şairlerin odalarında konaklama imkanları vardır. Bazen çiftler arasında hangi odada konaklayacaklarına dair küçük atışmalar olsa da ortak noktada şiir tadında bir oda da karar kılıp diğer detaylar hakkında konuşmaya devam ediyorlar.

Aşk iki kişiliktir kitabının yazarı Ataol Behramoğlu'nun ve Nazım Hikmet odası ve en fazla talep edilen odalar arasında. Bunun yanında  farklı yaşanmışlıkların  taşındığı şiirlerin sahipleri olan  Can Yücel, Sunay  Akın ve Özdemir Asaf odaları da yoğun ilgi görüyor . Özel dekorasyon süslemeler ve sürprizler ile gelen isteklere göre 4 ayrı kademede zenginleştirilmiş balayı paketleri hazırladı.

Dağ ve göl manzaralı odalarda şiirler arasında masalsı bir balayı gecesi yaşamak isteyen, Yar aşkı ile gelen çiftlere ,cibindiriği olan,yatağa uzanıldığında gökyüzüne, yıldızlara seyre dalınacak, özel dekorasyonlu balayı odaları hazırladık. Mutlu bir döneme ilk adımlar atılırken, ruhu olan bir otelde büyülü bir başlangıç yapabilmek, büyük bir ayrıcalık olsa gerek…

En değerli günlerinizden birini yaşayacağınız düğün organizasyonlarınız için her türlü alternatifi düşündük. Sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırız. Güzel bir düğünü anlamlı kılan ve taçlandıran balayı gecesi için de her türlü detayı uygulamaya hazırız. Aşağıdaki dosyalarımızda “Düğün Paketi” ve “Balayı Odası” detaylarınını tercihinize sunuyoruz.  

Fotoğraflarla Balayı ve Düğün
The Santral Reklam Ajansı